Spódnice w górę!

Sunday Best No. 6

Dziś na Spódnicach kilka słów o tym, co ciekawego wpadło mi w oko i ucho w minionym tygodniu, a czym chce się z wami tego pięknego niedzielnego wieczoru podzielić. Zaczynamy!

  • Na początek lektura obowiązkowa dla jednostek zainteresowanych modową materią, czyli przegląd roku minionego w 12 wybuchowych aktach Tobiasza Kujawy, czyli autora bloga Freestyle Voguing (nadmieniam jedynie, w razie gdybyście nie wiedzieli kto zacz, aczkolwiek wiedzieć jednak wypada). Raz jeszcze przejedźmy się po mowodych smaczkach i absurdach roku poprzedniego, zanim zupełnie odejdzie w zapomnienie i gwarantuje wam, że parskniecie śmiechem nie raz – tak też kubki z herbatą w dłoń i przygotujcie się na jazdę bez trzymanki.
  • Czy wpadł wam już w oko teledysk do piosenki „Elastic Heart”? Półnagi Shia LaBeouf i hipnotyczna nieletnia Maggie Ziegler zamknięci w klatce i toczący między sobą ni to dialog, ni to walkę – sensualną, pierwotną i szalenie emocjonalną – cud miód, który już na kilometr trąci kontrowersją, której niewątpliwie ktoś będzie usiłował się w tym teledysku dopatrzeć. Ja w każdym bądź razie przyglądam się owej dwójce z niekłamanym wręcz zachwytem , zupełnie ignorując towarzyszącą im muzykę ;)

  • A teraz wieść, która zelektryzowała mnie ostatnimi czasy dokumentnie, wprawiając tym samym w lekkie osłupienie. Twarzą najnowszej kolekcji marki Reserved (naszej, polskiej, rodzimej) został nie kto inny, jak Brooklyn Beckham. Nadal jestem w szoku. Pozytywnym, ale szoku. Piętnastoletnia latorośl państwa Beckham weźmie udział w wiosenno – letniej kampanii sportowej kolekcji marki, noszącej jakże wdzięczną nazwę „Volcano Explosion”.beckham 3
  • Mam dla was dzisiaj również dość nietypowy wywiad – od czasu do czasu na kanale Vogue na YT pojawiają się krótkie, raptem kilkuminutowe filmy, w których to gwiazdy bombardowane są szeregiem mniej lub bardziej ważkich pytań. Tym razem redakcja Vogue odwiedziła z kamerą Victorię Beckham:

Polecam waszej uwadze również pozostałe wywiady z cyklu „73 pytania do…”

  • I na koniec mam dla was 7 facebook’owych nawyków, które warto sobie w nadchodzącym roku przyswoić ;)

Na dziś to już wszystko, miłego nadchodzącego tygodnia wam życzę, a sama w te pędy mknę spędzić upojny wieczór w towarzystwie Jona Snowa i Futrzastych. Do napisania!

Leave A Comment

Your email address will not be published.