Spódnice w górę!

Sunday Best No. 12

Kolejny tydzień za nami, a to oznacza, że mam dla was garść wyszperanych w Internetach cudowności. Zaczynamy kolejne Sunday Best!

 • Kojarzycie Ryfkę – naczelną Sztywniarę wsród polskich szafiarek? Dzięki Ryfkowemu Facebookowi jestem skłonna nawet polubić tak znienawidzony przeze mnie Kraków – w wydaniu Ryfki wydaje się być całkiem znośny – ba! – nawet ciekawy, tak też na myśl o możliwości zwiedzenia tego miasta szlakiem Sztywniary aż klaszczę uszami:

Sztywniara z Nowej Huty oprowadza po Krakowie (i robi to doskonale)

 • Następnie ciocia Segritta o tym, jak nie robić z siebie męczennicy, a ze swojego faceta życiowej pierdoły:

Syndrom męczennicy czyli jak nie zrobić z faceta melepety

 • Doskonale wiecie, że mam lekkiego świra na punkcie rozkładania tkanin na czynniki pierwsze (a o czym mogliście przekonać się tu: A z czego zrobione są twoje ubrania? ), więc wyobraźcie sobie moją radość, kiedy zobaczyłam, że Style Digger popełniła na swoim blogu wpis o

Rodzajach tkanin i dzianin – poradnik

Przeczytajcie, zapamiętajcie i kupujcie z głową!

 • Pawła Opydo i Zwierza mogłabym słuchać w nieskończoność! Nowy odcinek Zombie vs Zwierz: #03 Snobizm, Oscary i mózg Sherlocka Holmesa
 • Ostatnimi czasy w sieci pojawiła się nowa piosenka Scarlett Johanson i co zaskakujące – nawet da się tego słuchać. Ba! Ta piosenka jest świetna – klubowa, elektryczno – popowa, przyjemna, ustawiająca z rana perspektywę na właściwym poziomie, posłuchajcie:

 • I na koniec 27 powodów, dla których kategorycznie i w ogóle wcale nie warto odwiedzać Polski:

27 Reasons You Should Never Visit Poland


Na dziś to już wszystko, zapraszam was serdecznie na Spódnicowego Facebooka i do napisania niebawem!

podpis 3

2 Discussions on
“Sunday Best No. 12”
 • Oo, dziękuję Ci bardzo za polecenie! Podcast Zwierza i Pawła muszę koniecznie nadrobić:)

  Odpowiedz
  • Uwielbiam Twoje wpisy o Slow Fashion! A poscasty Zwierza i Zombie Samuraia są świetne, cieszę się bardzo, że wpadli na pomysł nagrywania swoich rozmów o kulturze popularnej, bo mówią tam o tylu fajnych i ciekawych rzeczach, że słuchanie tego to czysta przyjemność :) Pozdrawiam i cieszę się bardzo, że do mnie zaglądnęłaś :)

   Odpowiedz

Leave A Comment

Your email address will not be published.

This site is using the Seo Wizard plugin created by http://seo.uk.net/