Spódnice w górę!

Sunday Best No. 16

Hej Robaczki! Dziś niedziela, ale zanim zaczniecie szlochać z tęsknoty za weekendem chodźcie na mały przegląd tego, co mi wpadło w oko i ucho w odmętach Internetów w minionym tygodniu.

 • Jest kilka takich blogów, a właściwie to blogerek, których teksty mogłabym czytać i czytać, i czytać w kółko, i obawiam się, że i tak by mi się nie znudziło. Dziś waszej uwadze polecam obłędną Wittaminę i jej 12 oznak, że jesteś już dorosły

 

 • Że teksty Nishki czyta się świetnie to ja wiedziałam, ale zapewniam was, że słucha się ich w jej wykonaniu fenomenalnie! Sprawdźcie sami: Kilka typów ludzi niechodzących na wybory. A no właśnie… Przyznać się, głosowaliście? No bo wiecie, kto nie głosuje, ten potem nie narzeka ;)

 

 • Polecam wam również pierwszy odcinek majowego Turbo Questa Andrzeja Tucholskiego – człowieka, który motywuje do tego, żeby chcieć od życia czegoś więcej. W tym miesiącu na tapecie blogowanie… Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków!

 

 • I na koniec moje osobiste apogeum ekscytacji – od tygodnia zacieram rączki z radości i doczekać już się nie mogę. Otóż 14 maja w krakowskim MOCAKu rusza wystawa Andy’ego Warhola – „Dziesięć portretów Żydów XX wieku”. Einstein, Freud i Kafka – wszyscy oni w wydaniu popartowym. Jeśli chcielibyście prace Warhola zobaczyć na żywo i to jeszcze beż angażowania własnych zasobów finansowych, to przypominam wam, że w piątek – to jest 15 maja – w Krakowie wszystkie muzea staną przed zwiedzającymi otworem w ramach kolejnej już edycji Nocy Muzeów.

Na dziś to już wszystko, miłego tygodnia Robaczki!

Do napisania!

podpis 2

 • http://wittamina.pl wittamina

  Wielkie dzięki za wzmiankę! Mam nadzieję, że „obłędna” nie znaczy, że wpadłam w obłęd. Choć z drugiej strony…

  Pozdrawiam ciepło! :)

  • SpodniceWGore

   Arleno, jesteś „obłędna”, bo świetnie piszesz i świetnie się Twojego bloga czyta, pozdrawiam serdecznie :)