Spódnice w górę!

Sunday Best No. 13

Witajcie robaczki! Kolejny tydzień za nami a to oznacza, że przyszedł czas na kolejny przegląd tego, co w minionym czasie wpadło mi w oko i ucho w odmętach Internetów! Zaczynamy!

  • Na początek mam dla was zestawienie 10 denerwujących typów ludzi, których spotkasz w metrze. No bo skoro otwarli już tą kolejną linię metra, to lepiej wiedzieć, co w pociągu może na nas czyhać ;) Metro swoją drogą, ale mam wrażenie, że tyczy się to wszelkich form miejskiej komunikacji.
  • 17 opuszczonych planów zdjęciowych. Rozpoznajecie któryś?
  • Agata Herbut z bloga Agata Ma Nosa z okazji dnia kobiet napisała bardzo fajny artykuł o Irenie Eris – kobiecie ikonie.
  • Czymże byłby tydzień bez kolejnego odcinka podcastu Zwierza i Zombie Samuraia! Tym razem będzie o Dumie, uprzedzeniu i minispódniczkach. Tak lubię tego słuchać i tak często o tym gadam, że już nawet Rodzicielka w słuchanie Zombie vs Zwierz się wkręciła.
  • I na koniec mam dla was tekst Tobiasza Kujawy Project Runway Bez Majtek: Wojna i Moda. – czyli subiektywny, trafny i nieco cyniczny (przez co szalenie zabawny) komentarz autora bloga Freestyle Voguing do każdego z odcinków nowej edycji emitowanego przez TVN programu Project Runway.

A wy na co ciekawego w zeszłym tygodniu natknęliście się w sieci? Dajcie znać i koniecznie nie zapomnijcie o tym, żeby zaglądać na Spódnicowego Facebooka! Miłego tygodnia!

Do napisania!

podpis 3