Spódnice w górę!

Sunday Best No. 9

Kolejny tydzień za nami, tak też przyszła pora na przegląd wszystkiego, co wpadło mi w oko i ucho w minionym tygodniu w Internetach! Zaczynamy!


Na początek fenomenalny tekst mojej idolki – Kasi Gandor – o tym, dlaczego KATEGORYCZNIE nie powinniśmy nawet zbliżać się w stronę jakiejkolwiek książki!

STOP czytaniu: 8 powodów, dla których nie warto sięgać po książki

Od razu uprzedzam, że przed przeczytaniem należy zapoznać się ze znaczeniem słowa IRONIA i mieć je w trakcie zaznajamiania się z niniejszą publikacją na uwadze. Tak tylko mówię, bo wiem, że niektórzy mieli z wyczuciem w tym tekście smrodu ironii niemały problem ;)


„Największą sławę zdobywa się po śmierci”  – Karol Paciorek i Bronek Markowicz z kanału Lekko Stronniczy niejako post mortem, bowiem swoją działalność na YouTube zdecydowali się zakończyć w raz z 1000 odcinkiem (przynajmniej w ramach prowadzonego wspólnie kanału), udzielają bardzo fajnego, zabawnego i ciekawego wywiadu Łukaszowi Jakóbiakowi z 20m2

Zobaczcie to koniecznie!


Księżniczki, koty i Benedict Cumberbatch – czyli… wspólny podcast Zwierza Popkulturalnego i Zombie Samuraia. Dwójka rezolutnych blogerów toczy między sobą dysputę na tematy około popkulturalne – czy naprawdę muszę was jeszcze jakoś zachęcać?!

Zombie vs Zwierz: Księżniczki, koty i Benedict Cumberbatch


Dzisiejsze Sunday Best było wybitnie blogowo – vlogowe, a ja chętnie poczytam, co ciekawego Wy wyszperaliście w odmętach Internetów ostatnimi czasy. Miłego tygodnia Robaczki i do napisania już niebawem!

Leave A Comment

Your email address will not be published.